«Konsult B» 2007. gadā izveidoja divi inženieri ar plašu darba pieredzi Latvijas būvniecības tirgū. Mēs esam privāts uzņēmums, kurš kopš sava dibināšanas brīža ir attīstījies kā veiksmīga un neatkarīga struktūra. Uzticamība mums ir svarīgs atribūts, mums ir dārga mūsu reputācija, tāpēc mēs veicam stingru darbu izpildes gaitas kontroli un izpildām visaugstākos kvalitātes standartus. Apliecinājums tam – pozitīvas mūsu klientu atsauksmes un pastāvīgi pieaugoši darba apjomi.

ģenerāluzņēmējs mēs piedāvājam pilnu sekojošu darbu veidu spektru:

Tas viss ļauj mums piedāvāt mūsu klientiem kompleksus risinājumus no nulles cikla līdz objekta nodošanai ekspluatācijā.

«Konsult B» jau ilgu laiku strādā arī būvniecības tirgū Zviedrijā. Mums ir ciešas partnerattiecības un draudzīgas attiecības ar vairākiem Zviedrijas būvniecības uzņēmumiem. Pamatdarbības joma - elektroinstalācijas darbi daudzdzīvokļu ēku būvniecības sektorā. Savas darbības Zviedrijas tirgū sākumā pieredzējuša Zviedrijas elektroinstalācijas uzņēmuma vadībā tika organizēta mūsu darbinieku apmācība, kas ļāva mūsu speciālistiem apgūt visas tehnoloģiskās nianses, nodrošinot veiksmīgu darbību Zviedrijas teritorijā. Tas nodrošina mums priekšrocības un ļauj saglabāt līderpozīcijas konkurentu vidū.

Būvniecību veic darbinieku komanda, kuru darba pieredze celtniecības jomā ir jau vairāk nekā desmit gadi. Turklāt mums ir augsti kvalificēti specifisku būvniecības specialitāšu speciālisti, kas nodrošina sniegto pakalpojumu visaugstāko iespējamo kvalitāti. Šobrīd mūsu komanda sastāv no vairāk nekā simts darbiniekiem: 75 celtnieki, 25 elektriķi, 5 dizaineri – projektētāji.

Papildus darbības virziens: «Konsult B» – oficiālais kompānijas «ATT INOX DRAIN» produkcijas izplatītājs Latvijā.

отправить сообщение